ویژگی محصولات عاج بست آسیا

تسمه های تولیدی در رنگهای مختلف طبق سفارش مشتری تولید گردیده ودر صورت درخواست امکان چاپ بر روی تسمه نیز با کیفیت عالی امکان پذیر می باشد. استفاده از سیستم plc در کنترل فرایند تولید سبب گردیده تا تسمه تولیدی کاملاصاف وبدون پیچ وتاب برای کار در دستگاههای تمام اتوماتیک باشد. نحوه پیچش منظم و توانایی تولید تسمه در ضخامتهای پایین وسایز دقیق تسمه امکان استفاده از آن را در دستگاههای فول اتوماتیک خاص وبا سرعت بالا امکان پذیر می سازد.
استفاده از مواداولیه درجه یک ومرغوب سبب گردیده است تاتسمه در محل آپارات از استحکام بالایی برخوردار باشد ووزن کالا را به خوبی متحمل گردد.

features-image
تولید انواع تسمه

بر اساس سفارش مشتری

features-image
نقش آج برجسته روی تسمه

جهت عملکرد بهترو جلوگیری از سرخوردن تسمه

features-image
رعایت دقیق فاصله پیچش

جهت دستیابی به تسمه کاملا صاف وبدون پیچ وتاب

features-image
بیشترین دقت پیچش برای

عملکرد بهتر تسمه

عاج محافظ آنچه ارزشمند است

  • گروه تولیدی صنعتی عاج رعایت استانداردهای تعریف شده واستفاده از تکنولوژی پیشرفته طی مراحل تولیدونیز نظارت دقیق واحد کنترل کیفیت راسرلوحه کارخود قرار داده است وهمین امرسبب گشته تا محصولات این شرکت نسبت به سایر محصولات متمایز گردد.

content-image

10

استاندارهای کسب شده

1,122

تعداد مشتریان در کشور

30

تعداد پرسنل

100

تنوع محصولات

همیشه در کنار شما هستیم ....

هدف اصلی واحد فروش و خدمات پس از فروش، ارائه مشاوره قبل از خرید و خدمات با کیفیت و به موقع به مشتریان پس از خرید محصولات شرکت می باشد.این واحد مسئولیت برقراری ارتباط مستمر با مشتریان، دریافت شکایات و نظرات آنها، رفع مشکلات احتمالی محصولات و ارائه خدمات گارانتی و تعمیرات را برعهده دارد.

تلفن های تماس:

091090112-14

info@ajj-co.com

ساعات کاری:

شنبه تا پنجشنبه

از ساعت 8 الی 15

دفتر مرکزی: یزد ، شهرک صنعتی تفت 2

بلوار صادرات ،بلوار استاندارد،خیابان اقتصاد