ماشین آلات گروه تولیدی صنعتی عاج بست آسیا

در ادامه میتوانید آن ها را بررسی و مشاهده کنید …

گروه تولیدی صنعتی عاج عرضه کننده انواع ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی در انواع مختلف بوده که در زمینه تامین قطعات یدکی و خدمات پس از فروش نیز حمایت کننده مشتریان گرامی می باشد.

دستگاه تمام اتوماتیک

دستگاههای تسمه کش تمام اتوماتیک وسیله ای مناسب جهت تسمه کشی محصولات با سرعت زیاد بدون دخالت کارگر می باشد که می توان این دستگاهها را در امتداد خط تولید جهت بسته بندی کالا قرار داد. در تسمه کش های تمام اتوماتیک عمل انداختن تسمه به دور کالا، کشش و جوش و برش (آپارات) بصورت اتوماتیک انجام می گیرد. تسمه های مصرفی این دستگاهها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که سایز و ضخامت آن نسبت به نوع دستگاه تعیین می گردد.

دستگاه نیمه اتوماتیک

دستگاههای تسمه کش نیمه اتوماتیک یکی ازبهترین و اقتصادی ترین دستگاههای تسمه کش می باشد که در اغلب صنایع سبک و سنگین جهت بسته بندی قابل استفاده می باشد . تسمه کش های نیمه اتوماتیک بعلت حساسیت کمتر در سایز تسمه مصرفی یکی از پر کاربرد ترین دستگاههای بسته بندی می باشد. در تسمه کش های نیمه اتوماتیک عمل انداختن تسمه به دور کالا توسط اپراتور انجام می شود ولی عمل کشش و آپارات(جوش وبرش) تسمه به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. تسمه های مصرفی این دستگاهها از حساسیت کمتری نسبت به تسمه های اتوماتیک برخوردار بوده و تعیین سایز و ضخامت تسمه نسبت به نوع مصرف و سفارش مشتری تعیین می گردد.

دستگاه های تسمه کش دستی و پرتابل

در تسمه کش دستی کشش تسمه با استفاده از دستگاه کشنده دستی و به جای آپارات (جوش زدن) تسمه از بست فلزی استفاده می گردد که پرس کردن بست فلزی توسط انبر صورت می گیرد که تمامی مراحل کشش و بسته بندی توسط اپراتور انجام می شود. نوع دیگر تسمه کشی دستی توسط دستگاههای پرتابل انجام می گیرد که عمل کشش و آپارات تسمه توسط دستگاه انجام می گیرد. تسمه کشی دستی در مواردی که کالا بزرگ و حجیم می باشد و یا اینکه کالا سنگین باشد به نحوی که جابه جا کردن آن توسط اپراتوردر پایان سیکل تولیدامکان پذیر نباشد صورت می گیرد.

دستگاه های تمام اتوماتیک ویژه

دستگاه هایی هستند که جهت مصارف خاص ساخته شده اند و متقابلا تسمه مصرفی آنها باید ویژگی های تعریف شده آنها را داشته باشد.

درباره ما بدانید

گروه تولیدی صنعتی عاج بست آسیا به شماره ثبت 927 فعالیت خود را در زمینه تولید تسمه های بسته بندی پلی پروپیلن در سال 1391 آغاز نمود. پشتوانه چندین سال تجربه و بهره گیری از حداکثر توان و نیز استفاده از …

بیشتر بدانید …

درخواست مشاوره

سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید !
فرم زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

تماس با ما

تلفن های تماس

03532635110 | 03532635113
(شنبه تا پنجشنبه 8 الی 16)

موبایل

09138516559 | 09138516558
(شنبه تا پنجشنبه 8 الی 14 و 17 الی 21)

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای گروه تولیدی صنعتی عاج بست آسیا محفوظ میباشد. | طراح سایت : پیک نوین